Lunární robot ve třídě 3. C

lego007Žáky ze třídy 3. C navštívili v úterý 11. 12. 2018 instruktoři z rodinného centra Damiján. Pro natěšené kluky a holky připravili hodinu plnou stavění a tvoření ze stavebnice LEGO. Děti si za jejich pomoci postavily model z lega – lunárního robota, který přes BLUETOOTH 4.0 propojily s počítačem a pomocí jednoduchého softwaru naprogramovaly a rozpohybovaly.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…