Adventní kalendář

kalendar02Děti ze 4. B si v rámci předmětu Člověk a svět práce vyrobily netradiční adventní kalendář. Tentokrát byla potřeba i spolupráce s rodiči, kteří připravili látky a kalendář do definitivní podoby pomohli dětem doma dodělat. Základem kalendáře jsou ruličky od toaletního papíru. Ty jsou obaleny látkou popřípadě papírem. Dovnitř se dá nějaká malá sladkost. Teď už zbývá jen postupně rozbalovat a přibližovat se Vánocům.

V. Brázda a J. Doležalová

kalendar01kalendar03kalendar04

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…