Vánoční sbírka krmiva 2018

pesMilí žáci,
opět po roce pořádáme vánoční sbírku pro opuštěná zvířata z třebíčského útulku. Organizujeme ji vždy v adventním čase a i letos doufáme, že se u vás setká s příznivým ohlasem.

Opuštěným pejskům chce pomoci i naše škola, a proto máte možnost přinést pro zvířata psí konzervy, piškoty a pamlsky, masové kapsičky, stelivo pro kočky, deky, prostěradla a hračky.

To vše noste od 4. do 21. prosince 2018 paní učitelce Dokulilové do kabinetu tělesné výchovy.

Taktéž máte možnost se svými rodiči přispět finančním darem na sbírkové konto útulku číslo 107-8023050277/0100.

Celoškolní sbírka bude předána dne 22. prosince 2018.

Pamatujte, že i díky Vašim příspěvkům mohou prožít psí kamarádi v třebíčském útulku Vánoce s plnými bříšky!

Mgr. Alena Dokulilová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…