Romantický koutek na výstavě

vystava01I v letošním roce se naše škola aktivně zúčastnila Oblastní zahrádkářské výstavy v Třebíči. Náš příspěvek, v podobě nostalgické vzpomínky na první republiku, mohli obdivovat všichni návštěvníci, kteří si přišli prohlédnout spoustu zajímavých výpěstků zeleniny a ovoce, bonsají, chryzantém, jiřin a dalších.

Na přípravě našeho romantického koutku se jako obvykle podíleli žáci druhého stupně v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy. Podle ohlasů se moc líbil.

Autorka: Mgr. Alena Dokulilová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…