Oblastní zahrádkářská výstava 2018

zahr vystavaV pátek 12. října 2018 se žáci 7. B v rámci předmětů Výchova ke zdraví a Výtvarná výchova vypravili na 31. Oblastní zahrádkářskou výstavu v Domě zahrádkářů na Švabinského ulici v Třebíči. K vidění byly kvalitní výpěstky ovoce (široká škála odrůd jablek) a zeleniny, podzimní květiny (chryzantémy, jiřiny, léčivé byliny) i brambory. Vše bylo doplněno o sukulenty, zajímavosti z oblasti Třebíčska, prezentace základních škol. Ta naše letos vytvořila romantické zákoutí.

Po zhlédnutí všech výstavních místností měli žáci možnost ochutnat a zakoupit vítězné výrobky Regionální potraviny Kraje Vysočina, bylinné a ovocné čaje i výrobky z včelího vosku.

Výstava se všem žákům moc líbila, nejvíce ocenili ochutnávku potravin.

Autorka Mgr. Eliška Malá

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru