Oblastní zahrádkářská výstava 2018

zahr vystavaV pátek 12. října 2018 se žáci 7. B v rámci předmětů Výchova ke zdraví a Výtvarná výchova vypravili na 31. Oblastní zahrádkářskou výstavu v Domě zahrádkářů na Švabinského ulici v Třebíči. K vidění byly kvalitní výpěstky ovoce (široká škála odrůd jablek) a zeleniny, podzimní květiny (chryzantémy, jiřiny, léčivé byliny) i brambory. Vše bylo doplněno o sukulenty, zajímavosti z oblasti Třebíčska, prezentace základních škol. Ta naše letos vytvořila romantické zákoutí.

Po zhlédnutí všech výstavních místností měli žáci možnost ochutnat a zakoupit vítězné výrobky Regionální potraviny Kraje Vysočina, bylinné a ovocné čaje i výrobky z včelího vosku.

Výstava se všem žákům moc líbila, nejvíce ocenili ochutnávku potravin.

Autorka Mgr. Eliška Malá

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…