Václavský den 6. ročníku

vaclav6abc001Letošní oslavu Václavského dne si žáci celého šestého ročníku užili v Labyrintu v Třebíči, který nabízí nepřeberné množství různých překážek, prolézaček, trampolín, víceúčelové hřiště a nádhernou vyhlídku na celé město. Po třech hodinách plných aktivit se žáci po cestě do školy ještě prošli a navštívili třebíčské cukrárny, aby potěšili své chuťové buňky. Poslední zbytky energie pak zanechali v lanovém centru u školy či na dětském hřišti.

Václavský den se i díky krásnému slunečnému počasí vydařil a děti si takto netradičně užily školní den.

Autor: Mgr. Lenka Musilová

vaclav6abc003vaclav6abc002

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…