Den Země

hermanekCo jsou léčivé rostliny? Jakým způsobem působí na lidský organizmus? Které jejich části mohou být použity při léčení různých neduhů či onemocnění? Jak bylinky správně sbírat, sušit či skladovat?

Tyto a další otázky si kladli žáci naší školy v průběhu projektového vyučování ke Dni Země. Rozšířili si tak své znalosti o rostlinách, které se běžně používají v domácnostech, pěstují na zahrádkách nebo rostou volně v přírodě. Teorii nabytou ve vyučování si mohou děti ověřit v praxi v naší přírodní zahradě.

Autorka: Alena Dokulilová

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlášky obědů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 SE PŘIJÍMAJÍ DO 27. 6. 2018 DO 14:00 HODIN. V TERMÍNU 25. - 29. 6. 2018 V DOBĚ OD 11:00 DO 13:30…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nejbližší akce školy
Nahoru