3. A a Noc s Andersenem

noc andersen_3a_04723. března prožily děti ze 3. A společně s paní vychovatelkou Brychtovou netradiční noc v prostorách Městské knihovny Třebíč.

Jako jediná třída z celé Třebíče měla 3. A to štěstí zúčastnit se celostátní akce knihoven na podporu dětského čtenářství. Projekt je organizován u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena, které připadá na 2. dubna. Děti nocují v knihovně a čeká tam na ně vždy velmi zajímavý program.

Letos měly paní knihovnice nachystané soutěže s přírodní tematikou. Úkolem bylo vyhledávání a třídění informací a práce s textem. Dále to bylo povídání Jana Bedřicha, studenta Veterinární univerzity Brno, o gorilí rodině z pražské Zoo. Pozdě večer potom kluci a holky navštívili třebíčskou hvězdárnu, kde byl pro ně připraven pořad o Sluneční soustavě.

To vše a samozřejmě samotné nocování v knihovně přineslo dětem nevšední a nezapomenutelné zážitky.

Autorka: Mgr. Hana Chlupáčková

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlášky obědů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 SE PŘIJÍMAJÍ DO 27. 6. 2018 DO 14:00 HODIN. V TERMÍNU 25. - 29. 6. 2018 V DOBĚ OD 11:00 DO 13:30…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nejbližší akce školy
Nahoru