Velikonoční tvoření rodičů a žáků 2. C a 3. B

vel tv_2c_uvodVe středu 21. 3. 2018 se v odpoledních hodinách konalo velikonoční tvoření žáků 2. C, 3. B a jejich rodičů. Účast byla hojná a především velmi milá. Ve třídě se vznášela příjemná a kreativní nálada, kterou všichni po pracovním dnu uvítali.

Rodiče s dětmi se pod vedením paní vychovatelky Zuzany Suchánkové a paní učitelky Petry Charvátové naučili novou výtvarnou metodu – decoupage. Touto výtvarnou technikou vytvořili netradiční umělecké velikonoční dílko. Jak se to všem povedlo, posuďte sami ve fotogalerii.

Autorky: Mgr. Petra Charvátová a Zuzana Suchánková

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlášky obědů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 SE PŘIJÍMAJÍ DO 27. 6. 2018 DO 14:00 HODIN. V TERMÍNU 25. - 29. 6. 2018 V DOBĚ OD 11:00 DO 13:30…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nejbližší akce školy
Nahoru