HALLOWEEN S RODIČI

halloween 2b_006Poslední říjnový den se ve světě slaví svátek zvaný Halloween, proto jsme si v naší třídě 2. B udělali v tento den odpolední „Halloweenské tvoření". Děti si za vydatné pomoci svých rodičů vyrobily barevnou lucerničku ze sklenice a ducha z lízátka. Nechybělo ani chutné občerstvení, které společně doma upekli.

Autorka: Mgr. Marie Čermáková Tomanová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…