Masopustní úterý

masopDne 21. 2. 2012 se ve třídě 4. C uskutečnil celodenní projekt „Masopustní úterý". Děvčata přišla oblečena za čarodějnice, vílu, princeznu či Červenou Karkulku. Chlapci zase za kovboje, tygra, čerta, trpaslíka či hlavního hrdinu Hvězdných válek.

Během dopoledne se žáci seznámili s pojmem a tradicí masopustu, ve skupinách si nakreslili plakát týkající se masopustního veselí, navštívili první třídy, kde se všem představili a zazpívali veselou písničku a poslední hodinu si zatancovali v tělocvičně.

Autor: Mgr. Petra Charvátová

Fotografie >>>zde<<<