Masopustní úterý

masopDne 21. 2. 2012 se ve třídě 4. C uskutečnil celodenní projekt „Masopustní úterý". Děvčata přišla oblečena za čarodějnice, vílu, princeznu či Červenou Karkulku. Chlapci zase za kovboje, tygra, čerta, trpaslíka či hlavního hrdinu Hvězdných válek.

Během dopoledne se žáci seznámili s pojmem a tradicí masopustu, ve skupinách si nakreslili plakát týkající se masopustního veselí, navštívili první třídy, kde se všem představili a zazpívali veselou písničku a poslední hodinu si zatancovali v tělocvičně.

Autor: Mgr. Petra Charvátová

Fotografie >>>zde<<<

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru