Lyžařský výcvik

P2170004Každoročně se žáci sedmých ročníků účastní lyžařského výcvikového kurzu.

Ve dnech 11. – 17. února 2012 vyrazili na hory žáci 7. C a 7. B.

Jejich základnou byla horská chata U Profesora ve vísce Kunčice, která se nachází v malebném koutu Jeseníků nedaleko Králického Sněžníku.

Pod vedením Mgr. Martina Pleskače a Mgr. Aleny Dokulilové se žáci snažili naučit a zdokonalit se v lyžařském umění. Lékařský dozor vykonával MUDr. Jiří Kucharský.

Všichni úspěšně absolvovali sjezdový i běžecký výcvik. Pro uvolnění po náročném tréninku si žáci dopřáli vodní radovánky v bazénu v Šumperku.

Mladí lyžaři se ve zdraví vrátili domů obohaceni o spoustu zážitků.

Více fotografií naleznete >>>zde<<<

Autor: Mgr. Vladimír Brázda a učitelé TV