Setkání a beseda s předsedkyní SÚJB paní Danou Drábovou

atomVybraní žáci devátého ročníku naší školy se 25. ledna 2012 zúčastnili velmi zajímavé přednášky a následné besedy. Díky ČEZ, a. s. Jaderná elektrárna Dukovany, která akci zorganizovala, se studenti vybraných středních škol a také žáci naší základní školy měli možnost setkat s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, paní Danou Drábovou.

Mladí posluchači zaplnili sál kina Pasáž na Masarykově náměstí do posledního místečka. Kromě informací z energetiky se studenti a žáci dozvěděli řadu informací o aktuálním vývoji v "jádře", dopadu havárie JE Fukušima na situaci v Evropě a u nás, plánované dostavbě Temelína a Dukovan a celou řadu dalších zajímavostí.

Po přednášce následovala beseda, během které paní Drábová trpělivě a nad stanovený časový limit vysvětlila všechno, na co se zvídaví mladí lidé ptali.

Autor: PaedDr. Pavel Kessner

drab01drab02

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru