OVOV – krajské kolo

klinerNa třebíčském atletickém stadionu se uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti. V okresním kole jsme si vybojovali postup družstva i několika jednotlivců a byli jsme zvědavi, jací soupeři přijedou z dalších okresů. Kvůli kolizi termínů závodů a školní exkurze jsme přišli o dva členy družstva, a tak proběhl boj o postup na republikové finále bez nás. I tak je potřeba družstvo ve složení Valter, Vávra, Říha, Tomaštík, Kubová, Janůfková, Matějková a Syrová pochválit za bojovný výkon a konečné 12. místo.

Úplně s prázdnou jsme ale neodešli, získali jsme hned dvě medaile v jednotlivcích. Dominik Kliner vybojoval stříbro. Trošku smolně dopadl závod pro Adama Tomaštíka, který dlouho vedl. Čekalo se, že v poslední disciplíně, běhu na 1 km, svou pozici potvrdí. Adam měl ale za sebou z předchozích dnů další sportovní soutěže, a tak mu, jak se mezi sportovci říká, „došlo“. Prostě mu došly síly a doběhl sice v celkem dobrém čase, ale zlato bylo pryč. Pořád je ale ještě ve hře postup do celostátního finále na základě získaných bodů, musíme tedy na potvrzení konečné kvalifikace počkat.

Naše výsledky:

Družstvo

12. místo – 20 934 bodů

Jednotlivci

2. místo – Dominik Kliner
3. místo – Adam Tomaštík
4. místo - Tobiáš Melichar
4. místo - Jolana Ottichová
5. místo - Nikola Janůfková
6. místo – Martin Široký

tomastik

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru