Zeměpisná olympiáda

zem olympDne 22. 12. 2022 proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích v návaznosti na učivo v jednotlivých ročnících. Celkem se školního kola zúčastnilo 46 žáků.

Zvítězili: v kategorii A (pro 6. ročníky) – Krátký Ondřej ze třídy 6. A, v kategorii B (pro 7. ročníky) – Trojan Martin ze třídy 7. C, a v kategorii C (pro 8. a 9. ročníky) – Brátka Mikeš ze třídy 9. B. Vítězové v jednotlivých kategoriích postupují do okresního kola, které se bude konat ve středu 15. 2. 2023 v DDM Třebíč. Rád bych poděkoval všem zúčastněným žákům a vítězům gratuluji!

Martin Pleskač – učitel zeměpisu.

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,