Zeměpisná olympiáda

zem olympDne 22. 12. 2022 proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích v návaznosti na učivo v jednotlivých ročnících. Celkem se školního kola zúčastnilo 46 žáků.

Zvítězili: v kategorii A (pro 6. ročníky) – Krátký Ondřej ze třídy 6. A, v kategorii B (pro 7. ročníky) – Trojan Martin ze třídy 7. C, a v kategorii C (pro 8. a 9. ročníky) – Brátka Mikeš ze třídy 9. B. Vítězové v jednotlivých kategoriích postupují do okresního kola, které se bude konat ve středu 15. 2. 2023 v DDM Třebíč. Rád bych poděkoval všem zúčastněným žákům a vítězům gratuluji!

Martin Pleskač – učitel zeměpisu.

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru