Okresní přebor škol v šachu

sachyPo roce se opět v předvánočním čase konalo okresní kolo Přeboru škol v šachu. Akci pořádal Dům dětí a mládeže Třebíč.

Soutěž byla rozdělena do tří kategorií. V I. kategorii jsme měli jedno reprezentační družstvo „Václaváčci“, jehož členy byli tito žáci prvního stupně: Vojtěch Sedláček (3. A), Ema Kohlstromová (3. A), Adam Brancovský (5. A), Gábina Flaksová (5. A) a Maxim Davidiuk (5. A). Společně malí šachisté obsadili skvělé 3. místo.

Ve II. kategorii bojovalo družstvo „Václaváci“ s hráči druhého stupně: Davidem Valterem (7. A), Davidem Navrátilem (7. A), Tobiasem Kijem (8. B), Štěpánem Štolem (8. B) a Sofií Čechovou (8. C).

Všem šachovým nadšencům děkujeme za účast a skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Kristýna Nedvědická a Mgr. Eva Koudelová

Ceny obědů od října 2022