Republikové finále OVOV

ovov 22Naši žáci již v loňském školním roce vybojovali postup na republikové finále. Ve dnech 7. – 9. 9. se v Brně sjeli nejlepší jednotlivci a družstva z celé republiky, aby poměřili síly v náročném desetiboji. Zvládnout během dvou dnů běh na 60 m, skok daleký, hod míčkem, běh na 1000 m, 2 minuty kliků, 2 minuty lehů-sedů, 2 minuty shybů, trojskok, 2 minuty přeskoků přes švihadlo a hod medicinbalem není nic jednoduchého a dá to zabrat i trénovaným jedincům. V některých disciplínách bylo možné při exhibici porovnat své výkony i se známými osobnosti sportu Petrem Svobodou, Adamem Sebastianem Helceletem, Denisou Rosolovou, Jakubem Holušou nebo Lukášem Rohanem a dalšími.

Zmíněné disciplíny zvládlo i naše družstvo, které bylo ovšem oslabeno o dva členy. Ze zdravotních důvodů neodjela Veronika Šuhajová a Tobias Kij a při samotném závodu se pak ještě zranila Kateřina Kučerová, u které se čekal i nějaký pěkný individuální výsledek. I přes tyto problémy bojovali naši žáci statečně a nebýt trochu slabších výsledků v silových disciplínách, byl by výsledek určitě lepší než konečné 34. místo mezi padesátkou zúčastněných. Mezi jednotlivci pak nejlepšího umístění dosáhl Jakub Kliner svým 22. místem.

Myslím, že samotná účast byla úspěchem a třeba příští rok, když se zaměříme na slabší disciplíny, bude výsledek ještě lepší. Je to výzva do hodin TV i na domácí přípravu a zúčastnit se může každý!!!

Naši školu reprezentovali:

Kateřina Kučerová, Kristýna Kollmannová, Jolana Ottichová, Martin Široký, Tomáš Krouchal, Jakub Kliner a Pavel Heryč

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru