Dějepravné soutěžení

dejeprava1Po dvouleté pauze se opět konalo Dějepravné soutěžení. Areál třebíčského zámku se i s jeho přilehlým okolím na celé dopoledne vrátil do období středověku, konkrétně do časů Elišky Přemyslovny.

Se zajímavými a netradičními úkoly si Tomáš Beroun, Mikeš Brátka, Filip Heřman, Kateřina Kučerová, Matyáš Machovec a Josef Vrbka hravě poradili. V náročné konkurenci 23 družstev zvládli společně vyřešit nejen všechna teoretická, ale i praktická zadání. Díky výtečným vědomostem a vzájemné spolupráci obsadili „PÁNI Z VÁCLAVÁKU“ skvělé druhé místo.

Všem soutěžícím děkujeme za pečlivou přípravu a skvělou reprezentaci školy.

Ivana Holčapková, Markéta Švecová

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu