T-mobile Olympijský běh

tmobilebeh0112Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, zda běháš raději ve městě, v přírodě, na louce, nebo na dráze. V T-Mobile Olympijském běhu jde především o radost z pohybu.

Tuto myšlenku podpořila i naše škola, a tak 22. 6., stejně jako na mnoha dalších místech České republiky, odstartovali i žáci naší školy do T-mobile Olympijského běhu. Na asfaltovém okruhu na Hvězdě se postupně střídaly jednotlivé třídy a krásně barevně sladěné (zároveň totiž probíhal tradiční Barevný den) vybíhaly děti na trať 500 m a ti starší dokonce 1000 m. Za krásného slunečného počasí pak byly hned v cíli dekorovány pamětními papírovými medailemi, diplomem a malou RAW tyčinkou od firmy BOMBUS.

Olympijská myšlenka říká, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A o to tady přesně šlo. Ale přece jen jsme lidé soutěživí, a tak pokud by někoho zajímaly výsledky, poproste paní učitelku či pana učitele tělocviku a on vám rád vaše výsledky sdělí.

Všem závodníkům děkuji za předvedené výkony, za podporu olympismu, žákům 9. B děkuji za pomoc při organizaci a nesmím zapomenout ani na výtvarnou část, do které se zapojili žáci pod vedením paní učitelky Nedvědické a Malé. Jejich výtvory můžete vidět, společně se záběry ze závodů, v přiložené fotogalerii.

Petr Veleba

Nepřehlédněte!

Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru