Štafetový pohár

staf pohar_22Naše škola se pořadatelsky podílela na organizaci letošního ročníku Štafetového poháru neboli běžecké soutěže pro žáky I. stupně ZŠ. Po mnoha změnách při sestavování družstva závodníků, se nakonec podařilo najít sestavu, která rozhodně neudělala ostudu.

V okresním kole naše škola bojovala o stupně vítězů a nakonec zůstala na nepopulárním 4. místě, což ale stačilo na postup do kola krajského.

V krajském kole se již projevila převaha škol, které jsou více zaměřeny na sport. Naši žáčci se ale nezalekli, a ač vypadá konečné 10. místo jako neúspěch, tak po sportovní stránce jsme rozhodně neudělali ostudu a rozdíly mezi družstvy byly minimální.

Sluší se zmínit vítěze a to byla v letošním roce ZŠ Leandra Čecha, Nové Město na Moravě, která tak postoupila do národního finále.

Na závěr musím říct, že bylo potěšující po dvouleté přestávce vidět velké množství žáčků ZŠ závodit s radostí a nadšením.

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru