Úspěch Tomáše Berouna

berounVe dnech 31. května až 2. června 2021 proběhlo ústřední kolo 50. ročníku Dějepisné olympiády. Letos se vzhledem k složité situaci muselo uskutečnit online.

Tématem soutěže bylo „Labyrintem barokního světa (1556 – 1781)“. Účastníci celostátního kola museli nejen obsadit první popřípadě druhé místo v krajském kole, ale i sepsat písemnou práci na téma „Cesta barokního poutníka mým regionem“ s prezentací.

Žák naší školy Tomáš Beroun se soutěže zúčastnil s prací, která se zabývala nedalekým barokním zámkem Jaroměřice nad Rokytnou. Prezentaci k ní si můžete pustit níže. To však nestačilo. V rámci celostátního kola museli všichni účastníci ještě vypracovat test. Tomáš reprezentoval naši školu velice úspěšně. Se ziskem 127,38 bodů obsadil v náročné konkurenci 28 soutěžících skvělé 13. místo.

Zde si můžete prohlédnout Tomášovu práci ve formátu PDF pdfPrezentace_Jaroměřice.pdf3.08 MB

Vyučující dějepisu

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB