Úspěch Tomáše Berouna

berounVe dnech 31. května až 2. června 2021 proběhlo ústřední kolo 50. ročníku Dějepisné olympiády. Letos se vzhledem k složité situaci muselo uskutečnit online.

Tématem soutěže bylo „Labyrintem barokního světa (1556 – 1781)“. Účastníci celostátního kola museli nejen obsadit první popřípadě druhé místo v krajském kole, ale i sepsat písemnou práci na téma „Cesta barokního poutníka mým regionem“ s prezentací.

Žák naší školy Tomáš Beroun se soutěže zúčastnil s prací, která se zabývala nedalekým barokním zámkem Jaroměřice nad Rokytnou. Prezentaci k ní si můžete pustit níže. To však nestačilo. V rámci celostátního kola museli všichni účastníci ještě vypracovat test. Tomáš reprezentoval naši školu velice úspěšně. Se ziskem 127,38 bodů obsadil v náročné konkurenci 28 soutěžících skvělé 13. místo.

Zde si můžete prohlédnout Tomášovu práci ve formátu PDF pdfPrezentace_Jaroměřice.pdf3.08 MB

Vyučující dějepisu

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru