Soutěž Nevěř všemu na internetu

DoubleKe konci roku se žáci 8. ročníku mohli v rámci předmětu výchova ke zdraví zapojit do soutěže pořádané Krajem Vysočina. Ze všech zaslaných prací do finále postoupila práce Karolíny Pavlíčkové z 8. C, která vytvořila na toto téma hru Double.

Karolína ve finále nakonec uspěla a v celém Kraji Vysočina obsadila 3. místo. Tímto Karolíně Pavlíčkové gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Lenka Musilová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB