Vítězná vánoční přáníčka

van praniDo předvánoční výtvarné soutěže se přihlásilo přes sedmdesát žáků druhého stupně. Větší zastoupení měla přáníčka v první, tedy mladší kategorii, kde boj o vítězství svedla přání s čísly 714, 611 a 623. Prvenství nakonec vybojoval Tomáš Krouchal z 6. C.

Ve druhé kategorii zvítězila Vendulka Moláková z 8. A. Oběma výhercům gratulujeme, ostatním účastníkům děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Mgr. Ilona Krátká

Vendulka Moláková_8._ATomáš Krouchal_6._C

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB