Školní kolo Dějepisné olympiády

DO 2020Navzdory distančnímu způsobu vzdělávání se na naší škole i letos uskutečnilo školní kolo Dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 8 žáků osmých a devátých ročníků. Tentokrát žáci neodpovídali na zajímavé dějepisné otázky na téma „Labyrintem barokního světa (1556 – 1781)“ ve škole, nýbrž doma pomocí počítače. Třetí místo obsadila Ela Březinová z 8. C s 50 body. Na druhém místě se umístila Veronika Večeřová z 8. A s 54 body. Celkovým vítězem se stal Tomáš Beroun z 8. C s 57,5 body. Vítězové nás budou reprezentovat v lednu v okresním kole. Pochválit musíme i ostatní zúčastněné, neboť všechny můžeme letos označit jako úspěšné řešitele.

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru