RECITAČNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ 1. STUPNĚ

recitace015Dne 26. února proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže.

V prostorách Václavského divadélka se sešlo celkem 49 žáků 1. stupně, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Porota si vyslechla velmi pěkné příspěvky z oblasti poezie i prózy. Soutěžící si nejčastěji vybírali díla současných autorů - Jiřího Žáčka, Pavla Šruta, Miloše Kratochvíla nebo Josefa Bruknera.

Zvláštní ocenění poroty získala za svůj vydařený přednes Olesja Heryč ze 4. A, žákyně ukrajinské národnosti, pro kterou není recitace v českém jazyce snadná.

Vítězové všech kategorií, kteří se umístili na 1. a 2. místě, budou dále reprezentovat naši školu v okresním kole recitační soutěže dne 19. března v Městské knihovně v Třebíči.

Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů!

Výsledky:

0.kategorie ( žáci 1. tříd )

1. Nina Priečková 1.B

2. David Široký 1.A

3. Jáchym Brátka 1.A

1.kategorie ( žáci 2. a 3. tříd )

1. Ellen Janková 2.B

2. Kristýna Dvořáková 3.C

3. Magdalena Kohoutová 2.A

Štěpán Mládek 2.C

2. kategorie ( žáci 4. a 5. tříd )

1. Nela Hrabovská 5.C

2. Markéta Vetchá 4.A

3. Jakub Procházka 5.A

 

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

recitace

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru