Výsledky recitační soutěže – školní kolo

1452066384poezieRecitační soutěž pro žáky 6. - 9. ročníku proběhla dne 25. 2. 2020 v divadélku školy. Z celkového počtu osmnácti recitátorů vybrala porota ty nejšikovnější, což nebylo vůbec snadné. Zvláště v letošním devátém ročníku byla velmi silná konkurence.

Reprezentovat v okresním kole nás budou žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě.

Výsledky 3. kategorie žáků 6. a 7. ročníku jsou:

3. místo Markéta Mácová z 6. A

2. místo Filip Heřman z 6. C – postup do OK

1. místo Mikeš Brátka z 6. B - postup do OK

Výsledky 4. kategorie žáků 8. a 9. ročníku jsou:

3. místo Dominik Havlíček z 9. C

2. místo Viktorie Urbánková z 9. B - postup do OK

1. místo Vojtěch Dolák z 9. C - postup do OK

Všem recitátorům děkujeme za účast a postoupivším držíme pěsti v dalším recitačním zápolení.

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB