Úspěch v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce

vlajkaVe dnech 12. – 13. února se v budově Katolického gymnázia uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu v mladší kategorii reprezentovala Anna Durdová ze 7. B a Filip Heřman z 6. C. Ve velké konkurenci se Anně podařilo obsadit 2. místo a Filipovi 12. místo.

Ve starší kategorii se podařilo Janu Poláchovi z 9. B vybojovat mezi 34 soutěžícími krásné 6. místo.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci a Anně Durdové gratulujeme k velkému úspěchu!

Za PKCJ Mgr. Lenka Musilová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB