Další sportovní úspěch našich žáků

atlet ctyrboj006V Třebíči se 25. 9. uskutečnilo krajské kolo tradičního atletického závodu škol – atletického čtyřboje. Naše družstvo děvčat mělo v sestavě dvě výborné závodnice Elišku Havlíčkovou a Annu Malou, ale protože se nepodařilo doplnit další dvě kvalitní sportovkyně, skončila děvčata až na 8. místě. Eliščino 4. místo v kategorii jednotlivců ale určitě zaslouží pochvalu. Chlapci měli v sestavě rovněž dva výborné atlety, celkově 1. a 2. v soutěži jednotlivců, Michala Krátkého a Adama Havlíčka. Ondřej Hrozníček, Radim Syrový a Lukáš Mareš dokázali navíc svými výkony přispět k vítězství a k historickému postupu do kola republikového.

Dlouhá cesta do Opavy, kde se akce konala, se vyplatila. Drobné dílčí úspěchy, 8. místo Michala Krátkého v běhu na 60 metrů, 2. místo Adama Havlíčka v hodu míčkem a jeho 4. místo ve skoku vysokém, ještě nenaznačovaly celkový výsledek družstva. Mezi 15 celky jsme se pohybovali až ve druhé polovině startovního pole. Po výborném závěrečném běhu na 1000 m, kde Michal zaběhl ze všech účastníků nejrychlejší čas a Adam byl třetí, jsme se ale dostali na výborné 4. místo. K medaili chybělo jen 49 bodů a to v celkovém počtu získaných 8871 bodů je opravdu minimum. Cenný kov byl tedy velmi blízko, ale i konečný výsledek předčil naše očekávání. A to ještě mezi jednotlivci přišel úspěch největší. Před pátým Adamem Havlíčkem se na stupně vítězů dostal Michal Krátký a získal stříbrnou medaili.

Tyto úspěchy získalo družstvo ve složení: Adam Havlíček, Michal Krátký, Radim Syrový, Ondřej Hrozníček a Lukáš Mareš.

Všem sportovcům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Petr Veleba

Nepřehlédněte!

Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru