Cyklistická soutěž zručnosti

dop soutez_006Dne 22. 6. 2018 se uskutečnila cyklistická soutěž zručnosti pro páté třídy.
Všichni se snažili podat co nejlepší výkon a absolvovat trasu s co nejméně trestnými body. Po startu projížděli závodníci kolejnicí, zvládli jízdu koridorem a složeným koridorem. Následovaly dva různé slalomy. Nakonec museli žáci předvést změnu směru jízdy a zastavení ve vyhrazeném prostoru. Bylo vidět, že někteří umí kolo ovládat velmi dobře. Mnozí však měli se zdoláním trati velké problémy.

O pořadí rozhodl menší počet trestných bodů.

Chlapci Dívky
1. místo Tomáš Beroun 5. B 1. místo Pavla Petríková 5. A
2. místo Jakub Syrový 5. A 2. místo Veronika Marešová 5. B
3. místo Radim Brancovský 5. B 3. místo Sára Smejkalová 5. A