Školní kolo recitační soutěže pro 2. stupeň

recitace 2stRecitační klání proběhlo dne 22. 2. 2018, soutěžilo se ve dvou kategoriích a výsledky dopadly takto:

V kategorii 6. a 7. ročníků se nejlépe umístili Viktorie Urbánková ze 7. B na třetím místě, Vojtěch Dolák ze 7. C obsadil druhou příčku a první místo získala svým přesvědčivým výkonem Kateřina Svobodová ze 7. B.

V kategorii 8. a 9. ročníků si třetí místo vyrecitovala Darina Vorlíčková z 8. A, na druhém místě skončil již zkušený recitátor Jan Kalina z 9. B a první místo vybojovala Karolína Daňhelová z 8. B.

První dvě místa z obou kategorií jsou postupová, tudíž je čeká recitační zápolení na okresní úrovni.
Všem recitátorům, kteří se zúčastnili, ještě jednou děkujeme za nádherný přednes a těm, kteří budou naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho štěstí.

Autorka: Mgr. Wanda Velebová

Sběrový týden

V termínu od 25. 9. do 27. 9. 2018 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.