Okresní kolo konverzační soutěže v AJ

vlajkaVe dnech 25. a 26. ledna se uskutečnilo v DDM Třebíč okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Z naší školy se do zápolení zapojili čtyři žáci (Zuzana Goodwinová, Laura Frey, Hoang Anh Nguyen, Petr František Jakoubek).

Ve velké konkurenci více jak dvaceti soutěžících v každé kategorii si naši žáci vedli na výbornou. Zuzana Goodwinová se umístila na krásném třetím místě a Laura Frey obsadila dvanáctou pozici. Ve starší kategorii postupuje Petr František Jakoubek do krajského kola, které se bude konat 16. 3. v Jihlavě. Všem čtyřem žákům blahopřejeme k výborným výsledkům a Petrovi přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlášky obědů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 SE PŘIJÍMAJÍ DO 27. 6. 2018 DO 14:00 HODIN. V TERMÍNU 25. - 29. 6. 2018 V DOBĚ OD 11:00 DO 13:30…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nejbližší akce školy
Nahoru