Divadelní zájezd do Brna – balet Louskáček

louskacek08Dne 15. 12. 2022 se někteří žáci 6. a 7. ročníku zúčastnili divadelního zájezdu do Brna. Na programu byl světoznámý balet Louskáček.

Vřele nás přijalo opravené Janáčkovo divadlo a po covidové pauze jsme byli opravdu rádi, že opět můžeme obnovit tradiční akci divadelních zájezdů.

Čajkovského balet Louskáček s mnohými vánočními a pohádkovými motivy se dětem velmi líbil. Cesta autobusem proběhla naštěstí hladce a balet v nás ve všech zanechal krásnou vánoční atmosféru.

Napsala Mgr. Wanda Velebová

Ceny obědů od října 2022