Exkurze 9. ročníků na SPŠT Třebíč

spst1Také v tomto roce čeká naše deváťáky jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v jejich životě. Někteří stále přemýšlí, kterým směrem se vydat. V jejich rozhodování jim mohla pomoci návštěva SPŠT Třebíč, kterou navštívili všichni žáci 9. ročníku. Žáky s uměleckou duší určitě zaujala práce uměleckých kovářů či pasířů.

Nejenom chlapce, ale také děvčata zaujala nová auta známé značky, která mají žáci oboru automechanik, autoelektrikář k dispozici. Každý si mohl také vyzkoušet, jak pohodlná jsou proslulá elektroauta, na jejichž výrobě se žáci SPŠT podílí. Setkání s CNC strojem byla pro všechny premiéra a představení oboru, který s tímto strojem pracuje, zaujalo všechny, protože ne každý se někdy v budoucnu s takovým strojem potká. Na závěr se žákům představili elektrikáři. Zapojení vlastní prodlužovací šňůry bylo zážitkem nejen pro budoucí elektrikáře. Zajímavá exkurze, plná praktických ukázek, určitě napomohla některým váhavým žákům v jejich rozhodování, kam se vydat v dalších školních letech.

Mgr. Lucie Sokolová

Nepřehlédněte!

Ředitelské volno

Ředitelství Základní školy Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12 na základě § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., (školský zákon) ve znění…

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru