Exkurze 9. ročníků na SPŠT Třebíč

spst1Také v tomto roce čeká naše deváťáky jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v jejich životě. Někteří stále přemýšlí, kterým směrem se vydat. V jejich rozhodování jim mohla pomoci návštěva SPŠT Třebíč, kterou navštívili všichni žáci 9. ročníku. Žáky s uměleckou duší určitě zaujala práce uměleckých kovářů či pasířů.

Nejenom chlapce, ale také děvčata zaujala nová auta známé značky, která mají žáci oboru automechanik, autoelektrikář k dispozici. Každý si mohl také vyzkoušet, jak pohodlná jsou proslulá elektroauta, na jejichž výrobě se žáci SPŠT podílí. Setkání s CNC strojem byla pro všechny premiéra a představení oboru, který s tímto strojem pracuje, zaujalo všechny, protože ne každý se někdy v budoucnu s takovým strojem potká. Na závěr se žákům představili elektrikáři. Zapojení vlastní prodlužovací šňůry bylo zážitkem nejen pro budoucí elektrikáře. Zajímavá exkurze, plná praktických ukázek, určitě napomohla některým váhavým žákům v jejich rozhodování, kam se vydat v dalších školních letech.

Mgr. Lucie Sokolová

Nepřehlédněte!

Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru