Podpora řemesel v Třebíči

Podpora3V rámci projektu Podpora řemesel v Třebíči v letech 2019 – 2022 a propojení základních škol s mateřskými školami v praktických činnostech naše škola nabídla spolupráci MŠ Čtyřlístek a MŠ Demlova.

Ve čtvrtek 20. 2. 2020 navštívily naši školu děti z MŠ Demlova. Měly možnost vidět a osahat si jednotlivá nářadí používaná při práci s různými materiály. Viděly výrobky, které udělali starší žáci. Děti se seznámily s ukázkami dřev, kovů a plastů.

Další čtvrtek přišli předškoláci z MŠ Čtyřlístek. Také oni viděli výrobky, které udělali starší žáci a nářadí používaná při jejich výrobě. Potom se již věnovali svému vlastnímu výrobku. Polotovary pro ně připravili žáci šestých ročníků. Úkolem každého předškoláka bylo polotovar z plastu obrousit. Po vyvrtání dírky vznikl přívěsek na klíče.

Ve spolupráci se školkami budeme nadále pokračovat.

Podpora6

Podpora1

 

Nepřehlédněte!

Zápis dětí do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021 NOVĚ

Zápis do 1. třídy se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců Vážení rodiče, z důvodu mimořádných opatření vlády ČR se…

>>> ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o uzavření škol v ČR bychom chtěli rodiče a žáky informovat o možnosti využití cloudového úložiště…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2020/2021

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 2. března 2020. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru