„Lyžák"

hory 1013V prvním únorovém týdnu se uskutečnil lyžařský výcvik 7. ročníku. Pod vedením učitelů tělesné výchovy P. Floriána, P. Veleby a A. Dokulilové se třída 7. C, doplněná o žáky 7. B a 7. A, vydala do Jeseníků, konkrétně do Karlova.

V neděli jsme za deštivého počasí nastoupili do autobusu a asi po třech hodinách jsme dojeli k chatě MENDELU, kde nás čekalo pěkné ubytování i dobré jídlo. Počasí se naštěstí zlepšilo, a tak jsme si v dalších dnech užívali sluníčka. První dva dny jsme ve družstvech trénovali sjezdové lyžování. Třetí den jsme v rámci odpočinku navštívili město Bruntál. Místní aquapark nám nabídl téměř dvě hodiny zábavy, plavání, jízdy na tobogánu a odpočinku po celkem náročných dnech lyžování. Po koupání byla i chvilka na prohlídku centra města, nákup suvenýrů a hlavně něčeho dobrého na zub. Ve čtvrtek nás čekal velký zážitek, měli jsme ujet 15 km na běžkách. I přesto, že pro řadu z nás to byla první běžkařská zkušenost, se nám všem podařilo ve zdraví dojet do cíle s malou zastávkou na chatě Alfrédka. V pátek už bylo na programu závěrečné lyžování a hlavně závody ve slalomu. V sobotu jsme se jen sbalili a s lítostí, že už to končí, vyrazili na zpáteční cestu.

„Lyžák" byl super a moc jsme si to užili. A to můžu říct za celou naši skvělou třídu 7.C

Markéta Šláfová, 7.C

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Sběrový týden

V termínu od 21. 5. do 23. 5. 2019 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru