Přírodovědná exkurze osmého ročníku

brno001Ve středu 21. listopadu 2018 jsme se s žáky osmého ročníku vydali na přírodovědnou exkurzi do Brna.

Během návštěvy Anthroposu měli žáci možnost zopakovat si své vědomosti o vývoji člověka a seznámit se s nejnovějšími poznatky vědy v této oblasti.

V Technickém muzeu žáci v expozici Ulička řemesel blíže poznali, jak se žilo lidem na počátku 20. století. Poté si v Technické herně pohráli s různými fyzikálními experimenty. Nakonec si mohli sami prohlédnout expozice muzea, které je nejvíce zaujaly.

Autorka: Mgr. Jindřiška Špačková

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…