Nevšední zážitek

nevsedni zazitek_001Na konci loňského školního roku dostali žáci třídy 8. A nevšední dárek v podobě exkurze do ŠKODY Mladá Boleslav. Díky štědrému sponzorovi navštívili ŠKODA Muzeum a výrobní provozy firmy ŠKODA AUTO a.s. V bývalých výrobních halách, ve kterých se až do roku 1928 vyráběly automobily, si nejprve prohlédli exponáty jedné z nejstarších automobilových značek na světě a také depozitář prototypů a sportovních vozů v prostorách bývalé slévárny. Po obědě pak zamířili do výrobního závodu ŠKODA. S průvodcem si za plného provozu prošli celou montážní linku a lisovnu.

Nevšední exkurze – nevšední zážitek. Nejen pro automobilové nadšence to byl skvělý výlet!

Autorka: Alena Dokulilová

Sběrový týden

V termínu od 25. 9. do 27. 9. 2018 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.