Nevšední zážitek

nevsedni zazitek_001Na konci loňského školního roku dostali žáci třídy 8. A nevšední dárek v podobě exkurze do ŠKODY Mladá Boleslav. Díky štědrému sponzorovi navštívili ŠKODA Muzeum a výrobní provozy firmy ŠKODA AUTO a.s. V bývalých výrobních halách, ve kterých se až do roku 1928 vyráběly automobily, si nejprve prohlédli exponáty jedné z nejstarších automobilových značek na světě a také depozitář prototypů a sportovních vozů v prostorách bývalé slévárny. Po obědě pak zamířili do výrobního závodu ŠKODA. S průvodcem si za plného provozu prošli celou montážní linku a lisovnu.

Nevšední exkurze – nevšední zážitek. Nejen pro automobilové nadšence to byl skvělý výlet!

Autorka: Alena Dokulilová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…