Václavské sportování – díl sedmý

vaclavske sportovani_23_008Začali jsme již před devíti lety s tradicí sportovního dne nazvaného Václavské sportování. Díky dvouleté covidové přestávce jsme letos uspořádali sedmý ročník. Tato akce pořádaná nejen pro žáky a rodiče naší školy je založena na příjemné atmosféře bez velkých front na jednotlivých stanovištích a hlavně na netradičních hrách a aktivitách, které se každoročně obměňují. A tak letos bylo možné vyzkoušet cornhole, proběhnout se s pneumatikou jako když Zátopek trénoval na své světové rekordy, zahrát si diskgolf, vyzkoušet své dovednosti při driblinku a střelbě na koš, projít si poslepu lanové bludiště, zastřílet si z maxipraku, zahrát si velké pexeso nebo badminton.

Po sportovních aktivitách pak na všechny čekalo výborné občerstvení připravené našimi kuchařkami. Myslím, že akce se opět vydařila i díky, letos ne tak úplně obvyklému, krásnému počasí a děti i dospělí odcházeli spokojeně domů.

Tak zase za rok …

 

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy

Informace ze ŠJ

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Poslední odhlášky obědů na školní rok 2022/2023 se přijímají do

úterý 27. 6. 2023 do 14 hodin.

Děkujeme za pochopení

 

 

Nahoru