Vánoční zpívání pro seniory

seniory3Předvánoční čas není jen o nakupování a shonu, je to také čas sblížení a sdílení. Proto paní učitelky Velebová a Krátká a dívky z osmého ročníku zpříjemnily advent babičkám a dědečkům v Domově seniorů Manž. Curieových v Třebíči. Připravily si malý koncert složený z klasických koled i oblíbených vánočních melodií. Někteří ze seniorů si s nimi i zanotovali.

 

 K radosti a pozitivní náladě pak ještě přispěla vlastnoručně vyrobená vánoční přáníčka a spontánní rozhovory dvou generací. Dojetí bylo znát na obou stranách. Věříme, že jsme tím nastartovali jednu příjemnou vánoční tradici.

Ilona Krátká

IMG20221220103257

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru