Vánoční zpívání pro seniory

seniory3Předvánoční čas není jen o nakupování a shonu, je to také čas sblížení a sdílení. Proto paní učitelky Velebová a Krátká a dívky z osmého ročníku zpříjemnily advent babičkám a dědečkům v Domově seniorů Manž. Curieových v Třebíči. Připravily si malý koncert složený z klasických koled i oblíbených vánočních melodií. Někteří ze seniorů si s nimi i zanotovali.

K radosti a pozitivní náladě pak ještě přispěla vlastnoručně vyrobená vánoční přáníčka a spontánní rozhovory dvou generací. Dojetí bylo znát na obou stranách. Věříme, že jsme tím nastartovali jednu příjemnou vánoční tradici.

Ilona Krátká

IMG20221220103257