Informace o testování

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

Zde si můžete prohlédnout pdfletáček s informacemi k aktuálním opatřením ohledně testování na Covid ve školách. V tomto materiálu je nyní uvedeno, že v případě výskytu pozitivního antigenního testu ve škole odesílá škola informace krajské hygienické stanici, která Vám automaticky odešle žádanku na PCR test. 

Poté se však musíte sami objednat na potvrzovací PCR test, což je možné trojí cestou:  

  • on-line prostřednictvím objednávkového systému Kraje Vysočina - https://odbery.kr-vysocina.cz/odber-info/ezadanka
  • telefonicky prostřednictvím krajské infolinky 564 602 602 nebo 564 602 604
  • e-mailem na adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Osoby po pozitivním antigenním samotestu se vždy snaží prioritně umísťovat na PCR test buď ten samý den nebo dle dohody s příslušnou osobou. Není možné přijít na odběrové místo bez předchozího objednání – pracovníci odběrového místa budou vždy odkazovat na objednávkový systém nebo na krajskou telefonickou linku pro objednávku na konkrétní termín. Jednak pracovníci odběrového místa nemají kapacity na administrativou spojenou s objednáváním a hlavně laboratorní kapacity jsou v Kraji Vysočina velmi omezené a je nutno je řídit tak, aby nedošlo k přehlcení těchto kapacit, což by následně znamenalo značné zpoždění výsledků.

S pozdravem Mgr. Pavel Blažek, ředitel školy

Nepřehlédněte!

Ředitelské volno

Ředitelství Základní školy Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12 na základě § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., (školský zákon) ve znění…

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy

 

Informace ze ŠD:

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se epidemiologická situace stále zhoršuje, rušíme od 24. 1. 2022 do odvolání veškerou zájmovou činnost ve školní družině i ve školním klubu.

Děkuji za pochopení.

Zuzana Suchánková, vedoucí vychovatelka

 

Informace ze ŠJ:

Zaplatit stravné v hotovosti na únor 2022 je možno 28. a 31. 1. 2022

od 11:00 do 14:30 hod. v kanceláři ŠJ. V jiný čas nelze.

 

 

 

 

 

Nahoru