Směrovník

smerovnik2Novým výchozím místem pro cesty do celého světa se stala v uplynulých dnech i naše školní zahrada. Turistům poslouží k navigaci nový směrovník. Na jeho zhotovení se podíleli žáci i vyučující v hodinách ČSP, popisky směrovek do Prahy, Tokia, Washingtonu či Jihlavy a dalších významných měst jsou z dílny Radky Adámkové. Tak „Šťastnou cestu!“

Autorka: Alena Dokulilová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že se epidemiologická situace stále zhoršuje a dále z důvodů vysokého počtu nemocných vychovatelek a ostatních pedagogických pracovníků školy rušíme do odvolání veškerou zájmovou činnost ve školní družině i ve školním klubu.
Děti budou do 16:00 hod. u své kmenové vychovatelky a poté půjdou do spojovacího oddělení dle rozpisu.
Děkujeme za pochopení.

Informace ze ŠJ:

Zaplatit stravné v hotovosti na prosinec 2021 je možno

29. a 30. 11. 2021 od 11:00 do 14:30 hod.

v kanceláři ŠJ. V jiný čas nelze.