Pozvánka na MČR s Adamem Havlíčkem

viceboje-2021O víkendu 5. a 6. června se v Třebíči koná sportovní akce, která zde již dlouho nebyla. Republiková špička ve vícebojích v kategoriích dorostu, juniorů a dospělých si to rozdá o tituly v této královské atletické disciplíně.

Na startovní listině jsou i pro atletické laiky dvě zajímavá jména. Adam Havlíček, bývalý žák naší školy, který nedávno v kategorii dorostu splnil v desetiboji limit na ME, které bohužel bylo pro letošek zrušeno z epidemiologických důvodů, a druhé jméno je Jiří Sýkora. Třebíčský rodák, který je juniorským mistrem světa v této disciplíně.

Využijte této jedinečné možnosti i toho, že už mohou být na tribuně přítomni diváci a přijďte se o víkendu podívat na atletický stadion. Bohužel jednu podmínku to přece jen má, a to splnění podmínek pro vstup z pohledu negativního testu, prodělané nemoci nebo očkování.

Autor: Mgr. Petr Veleba

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

V případě, že je žákům nařízena karanténa,
mohou zákonní zástupci odebrat oběd první den karantény do jídlonosiče
v době od 13:50 do 14:15 hodin.

POSLEDNÍ ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 SE PŘIJÍMAJÍ
DO 28. 6. 2021 DO 7:15 HODIN.

V TERMÍNU 28. - 30. 6. 2021 V DOBĚ OD 11:00 DO 14:00
HODIN LZE VYZVEDÁVAT PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY ZA STRAVNÉ V KANCELÁŘI ŠKOLNÍ JÍDELNY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!