Pozvánka na MČR s Adamem Havlíčkem

viceboje-2021O víkendu 5. a 6. června se v Třebíči koná sportovní akce, která zde již dlouho nebyla. Republiková špička ve vícebojích v kategoriích dorostu, juniorů a dospělých si to rozdá o tituly v této královské atletické disciplíně.

Na startovní listině jsou i pro atletické laiky dvě zajímavá jména. Adam Havlíček, bývalý žák naší školy, který nedávno v kategorii dorostu splnil v desetiboji limit na ME, které bohužel bylo pro letošek zrušeno z epidemiologických důvodů, a druhé jméno je Jiří Sýkora. Třebíčský rodák, který je juniorským mistrem světa v této disciplíně.

Využijte této jedinečné možnosti i toho, že už mohou být na tribuně přítomni diváci a přijďte se o víkendu podívat na atletický stadion. Bohužel jednu podmínku to přece jen má, a to splnění podmínek pro vstup z pohledu negativního testu, prodělané nemoci nebo očkování.

Autor: Mgr. Petr Veleba

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru