Sběr

Vážení rodiče,

vždy jsme na začátku kalendářního roku organizovali sběr papíru. I přes složitou situaci v souvislosti s nákazou jsme se rozhodli tento sběr uskutečnit i letos. Tentokrát ale upustíme od evidence množství dovezeného sběru.

Papír můžete přivézt k bočnímu vchodu do školy (vjezd ze Švabinského ulice) ve dnech 2. a 3. února. Kontejner bude přístupný od 7:00 do 18:00 hodin.

Prosíme také o trpělivost, ohleduplnost a důsledné dodržování epidemiologických opatření (rozestupy při větším počtu lidí, roušky).

Peníze, které tímto sběrem získáme, budou využity pro žáky naší školy.

Vladimír Brázda

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

Úřední dny o hlavních prázdninách

školního roku 2020/2021:

Úředním dnem je STŘEDA,

úřední hodiny:  9:00 – 13:00 hodin

25. 8. – 31. 8.: přípravný týden - přítomni budou všichni vyučující.

PaedDr. Pavel Kessner, ředitel školy do 31. 7. 2021

Mgr. Pavel Blažek, ředitel školy od 1. 8. 2021