Sběr

Vážení rodiče,

vždy jsme na začátku kalendářního roku organizovali sběr papíru. I přes složitou situaci v souvislosti s nákazou jsme se rozhodli tento sběr uskutečnit i letos. Tentokrát ale upustíme od evidence množství dovezeného sběru.

Papír můžete přivézt k bočnímu vchodu do školy (vjezd ze Švabinského ulice) ve dnech 2. a 3. února. Kontejner bude přístupný od 7:00 do 18:00 hodin.

Prosíme také o trpělivost, ohleduplnost a důsledné dodržování epidemiologických opatření (rozestupy při větším počtu lidí, roušky).

Peníze, které tímto sběrem získáme, budou využity pro žáky naší školy.

Vladimír Brázda

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru