Organizace výuky od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

v souladu s usnesením vlády ze dne 23. 12. 2020 bude provoz školy od 4. 1. do 10. 1. 2021 organizován takto:

1. Žáci 1. a 2. ročníku ZŠ:

• ranní družina pro žáky bude fungovat (homogenita skupiny bude zaručena)
  • žáci se budou vzdělávat prezenčním způsobem
  • žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (žáci si přinesou každý den dva kusy roušek)
  • žáci 1. ročníku budou vstupovat do budovy školy v 7:40 hod
  • žáci 2. ročníku budou vstupovat do budovy školy v 7:50 hod
  • škola zabezpečí během vyučovacího dne časté větrání učeben a také pobyt na čerstvém vzduchu (je zakázán zpěv a sportovní činnosti, žáci se budou, dle uvážení dozírajícího učitele, nejen v této době, procházet v prostorách mimo budovu školy)
  • pobyt žáků bude ve škole organizován tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky různých tříd
  • žáci se budou stravovat v době od 11:00 do 13:30 hod. dle harmonogramu tak, aby byly splněny příslušné hygienické požadavky (rozestupy mezi jednotlivými stoly, maximální počet strávníků u jednoho stolu atd.)
  • platba za stravu:

bezhotovostní - dojde k automatickému přihlášení strávníků k obědům

hotovostní - v případě zájmu lze uhradit platbu v kanceláři ŠJ každý den od 13:30 do 14:00 hod.

2. Žáci 3. – 9. ročníku ZŠ:

• pro žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem
  • žákům jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy jeden žáka jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O konzultaci je potřeba požádat včas a domluvit termín a místo jejího konání telefonicky nebo e-mailem s příslušným vyučujícím
  • veškerý pobyt žáků i jejich zákonných zástupců ve škole je možný pouze v rouškách
  • žáci mají nárok na dotovaný oběd, který si mohou vyzvednout do jídlonosiče v době od 13:30 do 14:00 hod.

3. Poznámka ke stravování všech žáků vdobě od 4. 1. 2021:

Veškeré změny (přihlásit nebo odhlásit dítě, pokud o stravu nebude mít zájem) lze přes aplikaci strava.cz.

Jakékoliv dotazy týkající se stravného můžete směřovat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

Úřední dny o hlavních prázdninách

školního roku 2020/2021:

Úředním dnem je STŘEDA,

úřední hodiny:  9:00 – 13:00 hodin

25. 8. – 31. 8.: přípravný týden - přítomni budou všichni vyučující.

PaedDr. Pavel Kessner, ředitel školy do 31. 7. 2021

Mgr. Pavel Blažek, ředitel školy od 1. 8. 2021