Vánoční prázdniny

Vážení rodiče,

jistě jste zaznamenali, že ministerstvo školství kvůli epidemii covid-19 prodloužilo vánoční prázdniny. Žáci tak půjdou do školy naposledy v pátek 18. prosince 2020. V novém roce 2021 začne vyučování v pondělí 4. ledna.

Pokud nedojde k nějakému neočekávanému vývoji epidemiologické situace, rotační výuka bude v týdnu od 4. 1. do 8. 1. 2021 organizována takto:

prezenční výuka ve škole:      8. A, 8. B, 8. C, 7. C

distanční výuka doma:           6. A, 6. B, 6. C, 7. A, 7. B

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za spolupráci a trpělivost. Přeji Vám krásné prožití Vánoc a v novém roce hodně zdraví, štěstí, pohody a spokojenosti.

Pavel Kessner

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru