Informace k provozu školy od 18.11.2020

Vážení rodiče,

v příložených souborech si můžete prostudovat "Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020." V prvním odkazu najdete obecné informace z MŠMT a ve druhém pak konkrétní informace k provozu naší školy:

pdfObecné_informace_k_provozu_škol_a_školských_zařízení_od_18._11._2020.pdf474.37 KB

pdfInformace_k_provozu_naší školy_od_18._11._2020.pdf197.43 KB

 

V materiálu je též uvedeno, že jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonnýzástupce žáka. O konzultaci je potřeba požádat včas a domluvit termín a místo jejího konání telefonicky nebo e-mailem s příslušným vyučujícím.

PaedDr. Pavel Kessner, ředitel školy

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy

 

Důležitá informace ze školní jídelny

 

Zaplatit stravné v hotovosti na prosinec 2020

je možno 26. a 27. 11. 2020 od 7:30 do 8:00 a od 13:00 do 14:00 hod.

v kanceláři ŠJ.

V jiný čas nelze.

 

 

Děkujeme za pochopení

 

Nahoru