Podzim na školní zahradě

zahrada08Počasí zatím přeje, a tak se můžeme věnovat obvyklým činnostem, které přináleží k tomuto ročnímu období. Tedy sklízíme úrodu, shrabujeme spadané listí, zaléváme stromy a keře, dosazujeme poslední rostliny. Pomalu ale jistě ukončujeme rekonstrukci přírodní zahrady.

O letních prázdninách přibyl do zahrady vonný smyslový chodník a mlatová cesta. Obojí si vyzkoušeli jak naši žáci, tak i děti z mateřské školky, stacionář a maminky s kočárky. A všichni si tyto novinky moc pochvalovali. Osvědčily se i vysoké záhony. Bohatou úrodu dýní ukazují naše fotky. Tradičně jsme se také zúčastnili oblastní zahrádkářské výstavy. Naši expozici tentokrát zdobily výrobky ze dřeva, šišek, klacíků a korálků. Využili jsme příležitost a veřejnost jsme informovali o našem projektu.

Autorka: Mgr. Alena Dokulilová

Nepřehlédněte!

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

MKS TŘEBÍČ A ZŠ TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY, VÁCLAVSKÉ NÁM.

 ZVOU RODIČE A DĚTI NA AKCI

 SAMETOVÁ TŘICÍTKA

 NEDĚLE 17. 11. 2019

od 16:15 VÝROBA LAMPIONŮ/LUCERNIČEK V PROSTORÁCH ŠKOLY

(VLASTNÍ ELEKTRICKÁ SVÍČKA NUTNÁ, POSLEDNÍ VYRÁBĚNÍ V 17:10)

17:30 ODCHOD OD HLAVNÍHO VCHODU ŠKOLY NA KARLOVO NÁMĚSTÍ

děti pouze v doprovodu rodičů!

Nahoru