Podzim na školní zahradě

zahrada08Počasí zatím přeje, a tak se můžeme věnovat obvyklým činnostem, které přináleží k tomuto ročnímu období. Tedy sklízíme úrodu, shrabujeme spadané listí, zaléváme stromy a keře, dosazujeme poslední rostliny. Pomalu ale jistě ukončujeme rekonstrukci přírodní zahrady.

O letních prázdninách přibyl do zahrady vonný smyslový chodník a mlatová cesta. Obojí si vyzkoušeli jak naši žáci, tak i děti z mateřské školky, stacionář a maminky s kočárky. A všichni si tyto novinky moc pochvalovali. Osvědčily se i vysoké záhony. Bohatou úrodu dýní ukazují naše fotky. Tradičně jsme se také zúčastnili oblastní zahrádkářské výstavy. Naši expozici tentokrát zdobily výrobky ze dřeva, šišek, klacíků a korálků. Využili jsme příležitost a veřejnost jsme informovali o našem projektu.

Autorka: Mgr. Alena Dokulilová

Nepřehlédněte!

>>> ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o uzavření škol v ČR bychom chtěli rodiče a žáky informovat o možnosti využití cloudového úložiště…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2020/2021

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 2. března 2020. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru