Takoví jsme byli

takovijsmebyli2Den učitelů, tedy 28. března, je oslavou pedagogické práce, odbornosti a nekonečné trpělivosti. Ale protože bez špetky humoru by i ten učitelský svět nestál za nic, připravili si letos vyučující druhého stupně pro své žáky překvapení, fotografickou soutěž Takoví jsme byli.

Úkolem žáků bylo poznat své pedagogy na starých fotografiích. Akce se setkala s velkým ohlasem nejen z řad žactva, ale i učitelského sboru, pro který se chvíle u černobílých portrétů staly milým nostalgickým zavzpomínáním. Oceněno bylo osmnáct luštitelů, z nichž nejlepšími se staly Eliška Havlíčková a Eliška Vacková z 9. A. Jako odměnu obdrželi všichni balíčky retro výrobků.

takovijsmebyli1

Nepřehlédněte!

>>> ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o uzavření škol v ČR bychom chtěli rodiče a žáky informovat o možnosti využití cloudového úložiště…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2020/2021

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 2. března 2020. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru