Svatý Václav ve 2. C a charitativní centrum „Rodinson"

vaclav 2017_2_c_018Václavský den, který se konal v pátek 29. 9., zažili druháčci již podruhé. Společně s paní učitelkou Charvátovou a s paní Mgr. Krškovou z Oblastní charity Třebíč si povídali nejen o životě sv. Václava, ale i o pomoci lidem v nouzi.

Společně si nakreslili „ostrovy života", naučili se písničku, přečetli komiks a zhlédli animovaný naučný film z cyklu Dějiny udatného národa českého.
Po vydatné svačině vyšli na vycházku, kde si zahráli mnoho zajímavých her. Na konci nechyběla ani sladká odměna.
Jak se den vydařil, posuďte sami ve fotogalerii.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

Sběrový týden

V termínu od 25. 9. do 27. 9. 2018 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz

Bližší informace naleznete >>>zde<<<.

Ukončení vyučování

dne 3. 9. 2018:

První stupeň:      po první vyučovací hodině

(8:40 hod.)

Druhý stupeň:     po druhé vyučovací hodině

(9:35 hod.)

Obědy se budou vydávat od 9:00 do 12:00 hod.