Novoroční bruslení II. A

SAM 0886Druhou lednovou neděli odpoledne se děti z II. A společně se svými rodiči, sourozenci a paní učitelkou vypravily na zimní stadion. Nedostatek přírodních sněhových a ledových podmínek letošní zimy si tak vynahradili na umělé ledové ploše.

Děti i jejich rodiče si vydatně zabruslili, na ledě byla radostná nálada, nechybělo společné fotografování a všichni odcházeli s pocitem, že udělali něco dobrého pro své zdraví.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB