Novoroční bruslení II. A

SAM 0886Druhou lednovou neděli odpoledne se děti z II. A společně se svými rodiči, sourozenci a paní učitelkou vypravily na zimní stadion. Nedostatek přírodních sněhových a ledových podmínek letošní zimy si tak vynahradili na umělé ledové ploše.

Děti i jejich rodiče si vydatně zabruslili, na ledě byla radostná nálada, nechybělo společné fotografování a všichni odcházeli s pocitem, že udělali něco dobrého pro své zdraví.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

V případě, že je žákům nařízena karanténa,
mohou zákonní zástupci odebrat oběd první den karantény do jídlonosiče
v době od 13:50 do 14:15 hodin.

POSLEDNÍ ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 SE PŘIJÍMAJÍ
DO 28. 6. 2021 DO 7:15 HODIN.

V TERMÍNU 28. - 30. 6. 2021 V DOBĚ OD 11:00 DO 14:00
HODIN LZE VYZVEDÁVAT PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY ZA STRAVNÉ V KANCELÁŘI ŠKOLNÍ JÍDELNY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!