Novoroční bruslení II. A

SAM 0886Druhou lednovou neděli odpoledne se děti z II. A společně se svými rodiči, sourozenci a paní učitelkou vypravily na zimní stadion. Nedostatek přírodních sněhových a ledových podmínek letošní zimy si tak vynahradili na umělé ledové ploše.

Děti i jejich rodiče si vydatně zabruslili, na ledě byla radostná nálada, nechybělo společné fotografování a všichni odcházeli s pocitem, že udělali něco dobrého pro své zdraví.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Informace ze ŠJ

Zaplatit stravné v hotovosti na prosinec 2022 je možno
28. a 30. 11. 2022 od 11:00 do 14:00 hod.
v kanceláři ŠJ. V jiný čas nelze.

29. 11. 2022 je kancelář zavřena z důvodu školení!