Novoroční bruslení II. A

SAM 0886Druhou lednovou neděli odpoledne se děti z II. A společně se svými rodiči, sourozenci a paní učitelkou vypravily na zimní stadion. Nedostatek přírodních sněhových a ledových podmínek letošní zimy si tak vynahradili na umělé ledové ploše.

Děti i jejich rodiče si vydatně zabruslili, na ledě byla radostná nálada, nechybělo společné fotografování a všichni odcházeli s pocitem, že udělali něco dobrého pro své zdraví.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…